wtorek, 4 września 2012

Karmimy Psiaki!

Zdjęcie z bloga Anwen.

Witajcie kochane!
Dzisiaj post odbiegający od tematyki bloga, ale bardzo ważny. Jeśli tak jak ja kochacie psy i inne zwierzęta, a ich los nie jest wam obojętny zapraszam do przyłączenia się. Autorką zamieszania jest Anwen, która wzywa blogową społeczność do rozpowszechnienia akcji. Każda blogerka, która napiszę o akcji u siebie na blogu i wklei link do posta w komentarzu do notki, którą podlinkowałam ma szansę wygrać koszulkę promującą akcję + kosmetyczną niespodziankę. Przyjemne z pożytecznym ;)
Nasze wsparcie trafia do podopiecznych ze schroniska w Zabrzu. W akcji bierze udział trochę znanych osób - kto możecie zobaczyć na stronie.

Jak możemy wspomóc akcję?
Po pierwsze kilkamy tutaj i wybieramy psiaka - zwróćcie uwagę na te nowe, na które kliknęło mało osób. Należy podać swoje imię, adres e-mail i wiek, po rejestracji otrzymujemy maila potwierdzającego nasz udział, należy otworzyć link aktywacyjny "NAKARM <imię pieska>" i gotowe. Od tej pory raz na jakiś czas będziemy dostawać maile z reklamami od sponsorów, nie przychodzą codziennie, więc nie ma się czego bać.
Po drugie od niedawna mamy szansę pomóc w znalezieniu domu dla bezdomnych psiaków. Należy codziennie klikać w ten link.
Po trzecie jeśli prowadzicie własną stronę, bloga, udzielacie się na forach internetowych warto umieścić baner promujący.
O tym jak jeszcze możesz pomóc przeczytasz na tej podstronie.

Do akcji zapisana jestem od dawna :) Umieściłam baner po prawej stronie bloga (+ baner poomoc.pl, serwisu 'klikowego' przez który możemy pomóc potrzebującym, nie tylko zwierzętom). Naszym celem jest trafienie i poinformowanie o akcji jak największego grona osób. Powiedzcie rodzinie, znajomym liczy się każda jedna osoba! 

Pomożecie?

1 komentarz:

Dziękuję za poświęcony czas i każdy komentarz.
Spam będzie usuwany.